» Främsta lokala regioner
  1. Västra Götalands län = 98
  2. Stockholms län = 90
  3. Södermanlands län = 29
  4. Uppsala län = 23
  5. Skåne län = 22
  6. Östergötlands län = 15
  7. Örebro län = 12
  8. Värmlands län = 12
  9. Västernorrlands län = 11
  10. Västerbottens län = 9
  11. Västmanlands län = 9
  12. Hallands län = 7
  13. Kronobergs län = 7
  14. Norrbottens län = 6
  15. Gävleborgs län = 6

» Främsta totalt

LandVåra registerUppskattning
USA52666563
Malaysia2834167853
UK9684341
Saudi Arabia72856656
Indonesia506137611
Pakistan501205538
United Arab Emirates4916415
India40786152
Sweden3761006
Norway358551

    Abdullah


» Rankning

Populäritetsrankningen i Sverige är #1318
I hela världen finns det 14042+ personer som heter Abdullah



» Namnets betydelse

Servant Of Allah


» Populära förnamn för efternamnet Abdullah

      Mustafa Abdullah (8)   Nobil Abdullah (6)   Heja Abdullah (5)   Shakir Abdullah (4)   Mohammed Abdullah (4)   Tara Abdullah (4)   Mohammad Abdullah (4)   Talib Abdullah (4)   Sabah Abdullah (4)   Ahmed Abdullah (4)   Ibraheem Abdullah (3)   Zainab Abdullah (3)   Yosra Abdullah (3)   Saman Abdullah (3)   Ibtisam Abdullah (3)   Abdul Abdullah (3)   Muhammad Abdullah (3)   Mina Abdullah (3)   Ismail Abdullah (3)   Nabil Abdullah (3)   Ali Abdullah (3)   Sama Abdullah (2)   Uslu Abdullah (2)   Samir Abdullah (2)   Shan Abdullah (2)   Rahman Abdullah (2)   Aram Abdullah (2)   Yousif Abdullah (2)   Hawre Abdullah (2)   Darin Abdullah (2)   Amir Abdullah (2)   Sherwan Abdullah (2)   Abdulrahman Abdullah (2)   Jafar Abdullah (2)   Hebba Abdullah (2)   Imman Abdullah (2)   Hibo Abdullah (2)   Hewa Abdullah (2)   Maher Abdullah (2)   Sara Abdullah (2)   Farhad Abdullah (2)   Omar Abdullah (2)   Shilan Abdullah (2)   Sozan Abdullah (2)   Sirwan Abdullah (2)   Bashar Abdullah (2)   Asim Abdullah (2)   Awaz Abdullah (2)   Ari Abdullah (2)   Ardalan Abdullah (2)   Azad Abdullah (2)   Khalid Abdullah (2)   Herdi Abdullah (2)   Dhafer Abdullah (2)   Kaldon Abdullah (2)   Mohamed Abdullah (2)   Mimo Abdullah (2)   Nawal Abdullah (2)   Ahmad Abdullah (2)   Firmesk Abdullah (1)   Gahzi Abdullah (1)   Ganjali Abdullah (1)   Ghassan Abdullah (1)   Fairoz Abdullah (1)   Recail Abdullah (1)   Deyar Abdullah (1)   Eemad Abdullah (1)   Faida Abdullah (1)   Eyad Abdullah (1)   Gulsen Abdullah (1)   Eva Abdullah (1)   Hoger Abdullah (1)   Ibrahim Abdullah (1)   Jalal Abdullah (1)   Kader Abdullah (1)   Daria Abdullah (1)   Hemn Abdullah (1)   Gwan Abdullah (1)   Hamed Abdullah (1)   Hayria Abdullah (1)   Dler Abdullah (1)   Evan Abdullah (1)   Dashty Abdullah (1)   Msed Abdullah (1)   Suhaim Abdullah (1)   Mohamad Abdullah (1)   Adel Abdullah (1)   Majid Abdullah (1)   Kata Abdullah (1)   Selda Abdullah (1)   Necmie Abdullah (1)   Thair Abdullah (1)   Hosein Abdullah (1)   Inam Abdullah (1)   Fawaz Abdullah (1)   Chija Abdullah (1)   Dania Abdullah (1)   Hafizullah Abdullah (1)   Nisar Abdullah (1)   Bewar Abdullah (1)   Kazi Abdullah (1)   Aida Abdullah (1)   Saged Abdullah (1)   Azhar Abdullah (1)   Bariqa Abdullah (1)   Sahel Abdullah (1)   Merwan Abdullah (1)   Wasan Abdullah (1)   Hussein Abdullah (1)   Zaenab Abdullah (1)   Zahra Abdullah (1)   Deqa Abdullah (1)   Nazenin Abdullah (1)   Rashwan Abdullah (1)   Suhad Abdullah (1)   Shivan Abdullah (1)   Sikala Abdullah (1)   Soran Abdullah (1)   Suzan Abdullah (1)   Abdulmohaimen Abdullah (1)   Zana Abdullah (1)   Parwyn Abdullah (1)   Hawbash Abdullah (1)   Ameera Abdullah (1)   Amer Abdullah (1)   Parwa Abdullah (1)   Haval Abdullah (1)   Sameer Abdullah (1)   Zina Abdullah (1)   Ziad Abdullah (1)   Sangar Abdullah (1)   Zobin Abdullah (1)   Barham Abdullah (1)   Shelan Abdullah (1)   Sanaa Abdullah (1)   Maisoon Abdullah (1)   Daryaz Abdullah (1)   Majed Abdullah (1)   Mohsen Abdullah (1)   Nadheerah Abdullah (1)   Izat Abdullah (1)   Loai Abdullah (1)   Lerums Abdullah (1)   Osman Abdullah (1)   Lana Abdullah (1)   Manal Abdullah (1)   Lenja Abdullah (1)   Nagham Abdullah (1)   Nausherwan Abdullah (1)   Aillin Abdullah (1)   Sabiha Abdullah (1)   Damia Abdullah (1)   Sami Abdullah (1)   Samko Abdullah (1)   Hazim Abdullah (1)   Rozhan Abdullah (1)   Razawa Abdullah (1)   Rashad Abdullah (1)   Razzak Abdullah (1)   Roya Abdullah (1)   Najih Abdullah (1)   Shirin Abdullah (1)   Rahel Abdullah (1)   Sayde Abdullah (1)   Sarah Abdullah (1)   Shakar Abdullah (1)   Sheikh Abdullah (1)   Siyar Abdullah (1)   Shna Abdullah (1)   Saleh Abdullah (1)   Salah Abdullah (1)   Omed Abdullah (1)   Nouha Abdullah (1)   Peshrao Abdullah (1)   Rana Abdullah (1)   Rizkar Abdullah (1)   Taleia Abdullah (1)   Thana Abdullah (1)   Chia Abdullah (1)   Ata Abdullah (1)   Jihad Abdullah (1)   Serdar Abdullah (1)   Idris Abdullah (1)   Gustaf Abdullah (1)   Zian Abdullah (1)   Zekia Abdullah (1)   Wisam Abdullah (1)   Vidad Abdullah (1)   Zakea Abdullah (1)   Zakiye Abdullah (1)   Zebunissa Abdullah (1)   Nazri Abdullah (1)   Nabaz Abdullah (1)   Emad Abdullah (1)   Ebtisam Abdullah (1)   Fadi Abdullah (1)   Fakher Abdullah (1)   Farid Abdullah (1)   Farhana Abdullah (1)   Donia Abdullah (1)  

Abdullah












    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Senaste sökningar » Vesterinen Mandorf Samsioe Araya Ekeving

Populäraste sökningar » Araya Hodzic Chowdhury Uhlman Abdi

Slumpmässiga namn » Karneke Dannerfjall Hampusdotter Mehmeti Bjalstam Karlehall