» Populairste lokale regio`s
  1. Provincie Noord-Holland = 18
  2. Provincie Zuid-Holland = 15
  3. Provincie Limburg = 11
  4. Provincie Gelderland = 6
  5. Provincie Overijssel = 6
  6. Provincie Drenthe = 5
  7. Provincie Noord-Brabant = 5
  8. Provincie Utrecht = 5
  9. Provincie Groningen = 4
  10. Provincie Friesland = 3
  11. Provincie Zeeland = 2
  12. Provincie Flevoland = 1

» Populairst wereldwijd

LandOnze gegevensSchatting
USA1356716909
Austria9693481
Canada8622468
Brazil65813343
Germany6356281
Poland6223006
France4991641
Denmark4071081
UK2591161
Switzerland225820

    Neumann


» Rangschikking

De plek op de populariteitsranglijst in Nederland is #3274
Wereldwijd zijn er 20255+ mensen met de naam Neumann

Neumann



» Betekenis van de naam

New comer, New man.








    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Recente zoekopdrachten » Raja Lutzu Manes Looijens Wanguhu

Populairste zoekopdrachten » Jonkman Bakker Vaart Blusse Cehic

Willekeurige namen » October Hoepel Boadi Venerius Coates Hekelaar