» Populairste lokale regio`s
  1. Provincie Overijssel = 1

» Populairst wereldwijd

LandOnze gegevensSchatting
USA885711039
Germany470846570
Switzerland18856870
France13244356
Austria10623815
Brazil72214641
Denmark6091617
Canada292836
Norway252387
UK194870

    Hartmann


» Rangschikking

De plek op de populariteitsranglijst in Nederland is #N/A (zeldzame naam)
Wereldwijd zijn er 20850+ mensen met de naam Hartmann

Hartmann



» Betekenis van de naam

Strong








    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Recente zoekopdrachten » Zijdervelt Vosse Toumahu Wiekard Maione

Populairste zoekopdrachten » Jonkman Vaart Bakker Blusse Cehic

Willekeurige namen » Kham Deyl Nejabat Bogaartz Ardts Baedi