» Top i lokale regioner
  1. Nordjylland = 1
  2. Sjælland = 1

» Top globalt

LandVores optegnelserEstimering
USA3157639355
Argentina939266946
Spain411334026
Chile215555154
Peru95460818
Ecuador84463351
France6492135
Venezuela60848226
Mexico42249854


» Rangering

Rangeringen i popularitet i Danmark er #N/A (sjældent navn)
På verdensplan er der 52347+ folk med navnet Vera



» Betydning af navn

-


» Populære fornavne til efternavnet Vera

      Sonia (1)   Luciana (1)  


Vera












    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Seneste søgninger » Yogasundram Barlund Wiede Zieta Dahhane

Top-søgninger » Kuhn Johs Norremark Klitaa Becher

Tilfældige navne » Meilaite Karataz Barris Akbino Meinke Hoiaas